Game of Thrones

Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

maxresdefault 1 990x557 - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

Açıklama:

Sözde fantastik bir dizi ama her köşesi tarih kokmakta. Dizinin temel olarak konusu şu şekilde; dizinin içinde bulunduğu coğrafya yazların kışlara oranla kısa sürdüğü, bitmeyecek kadar uzun kışların yaşandığı bir bölge.

Dizideki ortam çeşitli bölgelerden oluşuyor ve bu bölgelerin her biri birbirleriyle güç savaşı içirisindeler, fakat Demir Tahta da fazlasıyla sadıklar. Dizideki hanedanlıklar şu şekilde; Arryn’ler, Baratheon’lar, Greyjoy’lar, Lannister’lar, Martell’ler, Stark’lar, Targaryen’ler, Tully’lar ve Tyrell’ler.

Bilmeyenler için kısaca ”Demir Taht” hakkında da biraz bilgi vereyim. Demir Taht, 7 krallıkta hüküm süren kralların tahtıdır. Büyük bir odanın içinde bulunur ve burada Kral tarafından adalet dağıtılır.

Resimler:

   jon snow1 - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndirgame of thrones 1sezon goruntu 1 - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndircq5dam.web .1200.675 - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndirgame of thrones 1sezon goruntu 2 - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 10
Oyuncular: Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Lena Headey, Maisie Williams, Peter Dinklage, 
IMDb: 9.5
Video Kalitesi: 720p

Dosya Boyutu: 7.8gb

indir - Game of Thrones 1. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.